שאלון ב

שאלה 0 מתוך , תשובות נכונות: 0

 1. לפניכם שאלון המדמה ראיון עבודה.
  בשאלון יש שאלות ולכל שאלה יש לסמן   תשובה נכונה אחת בלבד.
  לא ניתן לחזור אחורה או להפסיק את השאלון באמצע.

  בהצלחה!

 2. איזה סביבת עבודה אתה מעדיף?

  1. אני מעדיף לעבוד לבד ובשקט אבל אני יכול להתאים את עצמי גם לעבוד עם עוד אנשים באותו החדר. בעבודתי הקודמת למשל עבדתי דווקא במקום די רועש ובהחלט הסתדרתי עם זה.
  2. אני כמו דג במים בכל סביבת עבודה. אתה יכול לשאול את הבוס הקודם שלי. עבדתי שם בכל מני צוותים ומקומות ובכולם הסתדרתי מצוין.
  3. אני אוהב סביבת עבודה עם משמעת שלא כל אחד עושה מה שהוא רוצה. סביבה של סדר ולא של בלגן. אני מניח שזה מה שכולם אוהבים.
 3. האם יש לך שאלות בנוגע למשרה ולחברה?

  1. לא, אין לי שאלות.
  2. אם אזכה במשרה אוכל בחג הקרוב לקחת חופשה ארוכה יותר?
  3. בהחלט, עשיתי רשימה של שאלות שחשוב לי לדעת עליהם את התשובה לפני שאקבל החלטה סופית. בין היתר, היו כמה שמועות ועל כן רציתי לדעת למה הבחור שעבד כאן לפני עזב.
 4. למה אתה רוצה לעבוד אצלנו?

  1. קראתי עליכם באתר שלכם ומאוד התרשמתי מהדרך שבה אתם מנהלים את עסקכם הכוללת מודעות רבה לאיכות הסביבה. הכיוון הזה מאוד מדבר אלי ואני עסוק בו לאורך השנים. על כן פניתי אליכם.
  2. כולם יודעים שאתם חברה בעלת שם שכדאי לעבוד בה.
  3. שמעתי שאצלכם זה כמו משפחה. במקום משפחתי וחם אני מתפקד טוב.
 5. מהן מטרותיך לעתיד?

  1. אל תדאג לא אביא ילדים לעולם בלי שתיתן לי אישור על כך. אני נוהגת לכבד את הסמכות.
  2. אינני יודעת עדיין. זה תלוי איך ארגיש ואתפתח בעבודה הנוכחית. כעקרון, התחום הזה מאוד מעניין אותי ואשמח להתפתח בו בעתיד.
  3. יש לי תכניות גדולות. אני מתכוונת בתוך מספר שנים להיות ראשונה בתחום שלי. כבר כעת אני בן הראשונות. כולם מדברים על היכולות שלי.
 6. מהן דרישות השכר שלך?

  1. כמה אתה חושב שאתם יכולים להציע לי?
  2. הייתי רוצה קודם לשמוע עוד על דרישות העבודה הנוכחית לפני שאוכל להביע את דעתי על השכר.
  3. כמו שכולם מקבלים ברמה שלי. אני לא רוצה להרגיש מקופח.
 7. מהו הדבר שאתה הכי פחות טוב בו?

  1. קשה לי לחשוב עכשיו על משהו.
  2. אני אוהב את הכפופים לי ודואג להם. לכן לעיתים אני כועס עליהם. אבל כולם יודעים שזה מתוך אהבה ורצון שישתפרו.
  3. אני מאוד יסודי, לעיתים יותר מדי וזה באמת גוזל זמן רב. עם השנים למדתי לבדוק היטב את עבודתי אבל הכל בגבולות הזמן המוקצב. כך שכעת אני מסיים את עבודתי על פי רוב ללא טעויות ובזמן. אני מניח שבמקום עבודה עמוס כמו שלכם זה יכול להיות לתועלת.
 8. מה היה הכי מתגמל או פחות מתגמל בעבודות הקודמות שלך?

  1. בכל העבודות הקודמות שלי הרגשתי טוב ולא היה משהו לא מתגמל. היו עבודות שתגמלו אותי במיוחד, עבודות שנותנות לך כבוד. כך היה בעבודה האחרונה. כשמקום העבודה נותן לך כבוד אתה נותן לו את הנשמה. אני בטוח שגם אתם נותנים כבוד לעובדים שלכם.
  2. לומר את האמת, אני לא הכי טוב בהתמודדות בטלפון עם לקוחות עצבניים. אני הרבה יותר טוב בשיחה ארוכה ונינוחה על כוס קפה עם לקוח. בעבודתי הקודמת זה בלט והבאתי הרבה לקוחות חדשים לחברה. קראתי עליכם ונדמה לי שכישורי התקשורת האישית שלי יהיו לנו לתועלת.
  3. העבודה הקודמת הייתה מאוד טכנית ולא אהבתי אותה. אני מקווה שאצלכם העבודה היא פחות טכנית ויותר עם נשמה. אבל כל מה שתתנו לי אעשה בלי כל בעיות.
 9. איזה ניסיון הקשור לתפקיד את מביאה אתך?

  1. בעבודה הקודמת עשיתי מגוון רב של דברים ואני יכולה לעשות כמעט כל דבר שתטילו עלי. אתה יכול אפילו לדבר עם הבוס הקודם שלי. תראה מה הוא יגיד לך.
  2. אני יכולה להדפיס במהירות גבוהה וכמעט ללא שגיאות. אני טובה גם בעריכה של טקסטים בעברית ואנגלית בסגנונות שונים ולמטרות שונות. יש לי הרבה ניסיון בזה. זה מה שעשיתי בעבודתי הקודמת בהצלחה וזה מה שאני מביאה אליכם.
  3. בתחום שלי, תחום הפרסום באינטרנט, אני הכי טובה. אני מכירה את כל הטריקים. בחברה הקודמת שבה עבדתי הם לא יכלו להסתדר בלעדי. אתה יודע כמה לקוחות חדשים הבאתי להם?!
 10. מדוע את עוזבת את עבודתך?

  1. הם לא בני אדם שם. לא שלמו את משכורתי במשך 3 חודשים. אתה היית נשאר במקום כזה?!
  2. לומר את האמת, לא תכננתי לעזוב את המקום הקודם. אבל ראיתי את המודעה שלכם וחשתי שזה בדיוק מתאים לכישוריי ולמה שאני מחפשת. זה לא שהמקום הנוכחי הוא לא טוב. אבל אתם נראים לי הזדמנות מעולה לגדול ולהתפתח בתחום.
  3. פשוט התחיל לשעמם לי. אני חושבת שזאת הסיבה.
 11. ספרי על מקרה שבו לא הסכמת עם החלטה שהתקבלה.

  1. הבוס שלי היה נחוש לפטר את אחד העובדים. אני חשבתי שאומנם הוא לא עובד מצטיין אבל שזו עבודה לא פשוטה ויתכן שלא נמצא עובד טוב יותר במקומו. הרגשתי שהבוס מפתח משהו אישי נגדו וניסיתי לרכך זאת ולהציג לפניו נקודת ראות שונה. עשיתי זאת בעקביות לאורך זמן. לצערי, בסוף העובד פוטר ואכן לא היה קל למצוא לו מחליף.
  2. אין אצלי מקרים כאלה. כל החלטת הנהלה שמתקבלת אני מתנהגת כאילו היא שלי. גם אם בהתחלה לא הסכמתי אתה מהרגע שהיא התקבלה כולנו משפחה אחת ודעה אחת.
  3. אכן היה מקרה כזה. לא היססתי לפנות לאחראי על הבוס שלי והוא נזף בו. אני לא מפחדת לומר את דעתי.
 12. הציון שלך הוא

Ajax Loader

התחל מחדש בחזרה לדף הראשי